totop
ورود - ثبت نام
آخرین مطالب

مرکز تجارت خاورمیانه (صادرات ، واردات)

مطالب پر بازدید
دوره های آمادگی نظام مهندسی شهریور 92
تاریخ ارسال: 29-ارديبهشت-1392 20:21

 دوره های آمادگی نظام مهندسی شهریور92

آزمون های ورود به حرفه مهندسان ، سازمان نظام مهندسی کشور یک بار در شهریورماه و یکبار هم در اسفند هر سال در سراسر کشور برگزار می گردد . اهمیت این آزمون ها به نحوی است که همه ساله هزاران نفر از مهندسان رشته های هفتگانه شامل تاسیسات برقی ، تاسیسات مکانیکی ، عمران ، معماری ، ترافیک ، شهرسازی و نقشه برداری پس از قبولی در این آزمون و با توجه به نوع رشته تحصیلی دانشگاهی خود موفق به احراز صلاحیت در بخش های نظارت ، طراحی ،محاسبات ، و اجرا می شوند و بعنوان کارشناسان سازمان نظام مهندسی کشور وارد بازار کار صنعت ساختمان می شوند .

  تعداد زیادی از دوستان از سراسر کشور با ما تماس می گیرند و  اظهار می دارند که  قبولی در این آزمون  برایشان خیلی مهم است و قصد دارند که هر طور شده حتما در این آزمون قبول شوند و برای موفقیت در این آزمون خواستار برگزاری  دوره های آموزشی و رفع اشکال درشهر خود هستند  .

کلاس آمادگی نظام مهندسی شهریور92

وبسایت آزمونلاین دات کام در پاسخ به درخواست های فراوان این عزیزان ، با موسسات معتبر برگزاری دوره های آموزشی در اقصی نقاط ایران وارد مذاکره شده و با حساسیت فراوان نسبت به انتخاب این موسسات برای معرفی به همکاران  اقدام نموده است .

این موسسات آموزشی اغلب در تهران و شهرهای بزرگ قرار دارند ولی سعی ما بر این است که در تمام کشور مراکز آموزشی معتبری را بیابیم که بتوانند  به داوطلبان آزمون نظام مهندسی در برگزاری کلاسها و رفع اشکال آنها  کمک نمایند .

داوطلبان آزمون نظام مهندسی شهریور 92 از هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام این دوره ها اقدام نمایند تا پس از آنکه تعداد داوطلبان به حد نصاب برگزاری یک کلاس رسید با هماهنگی نزدیکترین موسسه معتبر ، دوره های آموزشی را برای این عزیزان تشکیل دهیم .

همانگونه که توضیح داده شد برگزاری این دوره ها منوط به این است که تعداد داوطلبان به حد نصاب تشکیل کلاس برسد تا ما بتوانیم موسسات آموزشی را ترغیب به برگزاری کلاس در شهر شما نماییم .

کلاس آمادگی نظام مهندسی شهریور 92

 شما هم می توانید موسسات آموزشی معتبری که در شهرتان دوره های آموزشی آزاد برگزار می کنند را به ما معرفی نمایید تا ما با آنها وارد مذاکره شویم .  معمولا موسسات آموزشی برای  ثبت نام های گروهی ، تخفیف شهریه قائل می شوند . بنابراین شما می توانید بجای مراجعه مستقیم به این موسسات از طریق پیش ثبت نام در آزمونلاین دات کام اقدام نمایید تا مشمول تخفیف شهریه این موسسات شوید .


مشاهده کارنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان اسفند 91

پیش ثبت نام دوره های آمادگی نظام مهندسی شهریور 92  

  زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی اسفند 91

عضویت در این وبسایت

آزمون نظام مهندسی